0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
UEFA Europa League Group H
BK Hacken
-
-
Bayer 04 Leverkusen
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Molde FK
-
-
FK Qarabag
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Europe
UEFA Europa League Group E
Liverpool
-
-
LASK Linz
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Toulouse
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Europe
UEFA Europa League Group G
Servette Geneve FC
-
-
AS Roma
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Sheriff Tiraspol
-
-
SK Slavia Praha
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Europe
UEFA Europa Conference League, Group E
Aston Villa
-
-
KP Legia Warszawa
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AZ Alkmaar
۰
۰
HSK Zrinjski Mostar
inprogress
۲۱:۱۵
Saudi Arabia
Profesional League
Al-Ittihad
۱
۰
Al-Khaleej
inprogress
۲۱:۳۰
Al Riyadh
۰
۰
Al Hazm
Finished
۱۸:۳۰
Abha
۰
۶
Al Ahli Jeddah
Finished
۱۸:۳۰
Europe
UEFA Europa League Group D
Atalanta Bergamo
۱
۰
Sporting Clube de Portugal
inprogress
۲۱:۱۵
SK Sturm Graz
۰
۰
Rakow Czestochowa
inprogress
۲۱:۱۵
Europe
UEFA Europa League Group F
Villarreal CF
-
-
Panathinaikos
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Maccabi Haifa FC
۰
۱
Stade Rennes FC
inprogress
۲۱:۱۵
Europe
UEFA Europa League Group A
FK TSC Backa Topola
۰
۰
West Ham United
inprogress
۲۱:۱۵
SC Freiburg
۴
۰
Olympiakos Piraeus FC
inprogress
۲۱:۱۵
Europe
UEFA Europa League Group B
AEK Athens
۰
۰
Brighton and Hove Albion
inprogress
۲۱:۱۵
Olympique Marseille
-
-
AFC Ajax
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Europe
UEFA Europa League Group C
AC Sparta Praha
۰
۰
Real Betis
inprogress
۲۱:۱۵
Glasgow Rangers FC
-
-
Aris Limmasol
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Europe
UEFA Europa Conference League, Group F
AC Fiorentina
-
-
Racing Genk
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FK Cukaricki Stankom
-
-
Ferencvarosi TC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Europe
UEFA Europa Conference League, Group D
Besiktas JK
۰
۲
Club Brugge KV
inprogress
۲۱:۱۵
FK Bodo Glimt
۱
۰
FC Lugano
inprogress
۲۱:۱۵
Europe
UEFA Europa Conference League, Group H
FC Nordsjaelland
-
-
Fenerbahce SK
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Spartak Trnava
-
-
PFC Ludogorets Razgrad
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Europe
UEFA Europa Conference League, Group G
Eintracht Frankfurt
-
-
FC PAOK Thessaloniki
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
HJK Helsinki
۲
۱
Aberdeen FC
inprogress
۲۱:۱۵
Europe
UEFA Europa Conference League, Group A
NK Olimpija Ljubljana
۰
۱
OSC Lille
inprogress
۲۱:۱۵
KI Klaksvík
۱
۱
SK Slovan Bratislava
inprogress
۲۱:۱۵
Europe
UEFA Europa Conference League, Group B
KAA Gent
۱
۰
Zorya Luhansk
inprogress
۲۱:۱۵
Breidablik Kopavogur
۱
۲
Maccabi Tel-Aviv
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Serie A
Coritiba FBC
۱
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۴:۰۰
Cuiaba MT
۰
۲
Internacional RS
Finished
۰۲:۳۰
Santos FC Sao Paulo
۰
۳
Fluminense RJ
Finished
۰۱:۳۰
EC Bahia
۰
۱
Sao Paulo FC
Finished
۰۲:۳۰
Palmeiras
۴
۰
America Mineiro MG
Finished
۰۴:۰۰
Flamengo RJ
۰
۳
Atletico Mineiro
Finished
۰۲:۰۰
Europe
UEFA Europa Conference League, Group C
KF Ballkani
۰
۰
FC Viktoria Plzen
inprogress
۲۱:۱۵
FC Astana
۰
۲
GNK Dinamo Zagreb
Finished
۱۹:۰۰
Asia
AFC Cup Group I
Tainan City Steel
۳
۰
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۳:۳۰
Taichung Futuro
۱
۰
Chao Pak Kei (CPK)
Finished
۰۸:۳۰
Mexico
LIGA MX
San Luis
۱
۰
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۴۰
Leon
۲
۲
Club America
Finished
۰۴:۳۶
India
Indian Super League
Bengaluru FC
۳
۳
Punjab FC
Finished
۱۸:۰۰
World
Friendly International Matches Women
Brazil (W)
۰
۰
Japan (W)
inprogress
۲۱:۴۵
Paraguay
Primera Division
Libertad Asuncion
۱
۲
Tacuary
Finished
۰۲:۰۰
Sportivo Trinidense
۷
۲
Guairena FC
Finished
۰۲:۰۰
Indonesia
Liga 2
Persela Lamongan
۱
۰
Deltras Sidoarjo
Finished
۱۱:۳۰
PSPS Riau
۰
۱
Sriwijaya
Finished
۱۵:۳۰
Bekasi City
۲
۰
PSKC Cimahi
Finished
۱۱:۳۰
Kalteng Putra
۲
۱
Persiba Balikpapan
Finished
۱۱:۳۰
Romania
Liga 2
CSA Steaua Bucuresti
۰
۱
CS Corvinul Hunedoara
Finished
۱۹:۰۰
CSC 1599 Selimbar
۲
۲
CSM Scolar Resita
Finished
۱۵:۳۰
Campionii FC Arges
۱
۰
ACS Dumbravita
inprogress
۲۱:۳۰
Asia
AFC Cup Group E
Merw
۱
۱
Ravshan Kulob
Finished
۱۵:۳۰
Altyn Asyr FK
۲
۴
Abdish-Ata
Finished
۱۹:۳۰
Honduras
Reserve League
CDS Vida Reserves
۲
۳
Club Deportivo Victoria Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Genesis de Comayagua Reserves
۲
۰
CD Marathon Reserves
Finished
۰۱:۰۰
Real Espana Reserves
۱
۰
Real Sociedad Honduras Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Europe
UEFA Nations League Women, League B, Group 2
Finland (W)
۴
۰
Romania (W)
inprogress
۲۰:۱۵
Greece
Super League 2, Group A
AEK Athens B
۱
۰
Kampaniakos
Finished
۱۵:۰۰
Uruguay
Primera Division Clausura
Montevideo Wanderers
۳
۰
Danubio
Finished
۰۱:۳۰
Defensor Sporting
۰
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۳:۴۵
El Salvador
Primera Division
CD Dragon
۱
۱
C.D. FAS
Finished
۰۰:۳۰
Alianza FC
۴
۰
Fuerte San Francisco
Finished
۰۳:۳۰
Asia
AFC Cup Group F
Phnom Penh Crown
۴
۰
Dynamic Herb Cebu FC
Finished
۱۵:۳۰
Macarthur FC
۴
۰
Shan United FC
Finished
۱۱:۳۰
Egypt
Premier League
Al Ittihad Al Sakandary
۰
۰
FC Masr (ZED)
Finished
۱۷:۳۰
Talaea El Gaish
۰
۱
El Gounah
inprogress
۲۰:۳۰
Pharco
۱
۰
Al Moqawloon Al Arab
inprogress
۲۰:۳۰
Kuwait
Crown Prince Cup
Kazma
۲
۰
Al-Jahra
Finished
۱۷:۵۰
Al-Shabab
۱
۰
Yarmouk
inprogress
۲۱:۰۰
Asia
AFC Cup Group H
Hougang United FC
۱
۴
Sabah
Finished
۱۵:۳۰
PSM Makassar
۱
۱
Hai Phong
Finished
۱۵:۳۰
Uganda
Premier League
Bright Stars FC
۳
۱
Arua Hill
Finished
۱۶:۳۰
Villa SC
۲
۰
Busoga United FC
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Coppa Italia Serie C
Padova
۰
۰
Lumezzane
inprogress
۲۰:۳۰
Algeria
Youth League
MC El Bayadh U21
۱
۰
Paradou AC U21
Finished
۱۷:۳۰
US Biskra U21
۱
۴
CR Belouizdad U21
Finished
۱۷:۳۰
MO Constantine U21
۲
۰
USM Khenchela U21
Cancelled
۱۷:۳۰
MC Alger U21
۳
۱
NC Magra U21
Finished
۱۷:۳۰
MC Oran U21
۱
۳
JS Kabylie U21
Finished
۱۷:۳۰
ES Ben Aknoun U21
۰
۰
USM Alger U21
Finished
۱۷:۳۰
CS Constantine U21
۴
۱
USM Khenchela U21
Finished
۱۷:۳۰
India
Championship Women
Karnataka Sports Association (W)
۲
۳
Kerala (W)
Finished
۰۶:۰۰
Tripura FA (W)
۰
۲
Chandigarh (W)
Finished
۰۹:۰۰
Assam (W)
۰
۳
Sikkim (W)
Finished
۱۳:۳۰
Gambia
Division 2
Gunjur United
۰
۰
Immigration FC
Finished
۱۹:۳۰
Wagadu
۱
۳
Kanifing East FC
Finished
۱۹:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Newroz SC
۳
۰
Karbala FC
Finished
۱۵:۰۰
Al-Karkh
۱
۰
Duhok
Finished
۱۵:۰۰
Guatemala
Liga Nacional
Malacateco
۲
۰
CSD Comunicaciones
Finished
۰۴:۳۰
Guastatoya
۲
۰
Antigua Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
Ethiopia
Premier League
Dire Dawa
۱
۱
Wolaita Dicha FC
Finished
۱۵:۳۰
Hambericho Durame
۰
۳
Fasil Kenema
Finished
۱۸:۳۰
World
U23 International Friendlies Women
Spain U23 (W)
۳
۰
Sweden U23 (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Portugal U23 (W)
۰
۴
Norway U23 (W)
Finished
۱۷:۳۰
Italy U23 (W)
۲
۱
Belgium U23 (W)
Finished
۱۷:۰۰
France U23 (W)
۰
۱
England U23 (W)
Finished
۱۸:۳۰
Colombia
Regional League
Soccer Law
۱
۰
Molino Viejo
inprogress
۲۰:۳۰
Envigado FC Reserves
۱
۳
E.D.P IND. Medellin
Finished
۱۸:۳۰
Zanzibar
Premier League
New City FC
۲
۱
Kipanga FC
Finished
۱۶:۴۵
Seychelles
Premier League
PTL Bazar Brothers FC
۰
۳
Red Star Defence Force
Finished
۱۷:۳۰
Republic of Kosovo
First League
KF Ferizaj
۲
۱
KF Ramiz Sadiku
Finished
۱۵:۳۰
KF Kika
۲
۲
KF Vllaznia Pozheran
Finished
۱۵:۳۰
Bahrain
2nd Division
Budaiya
۱
۱
Bahrain SC
Finished
۱۹:۳۰
Bouri Cultural SC
۲
۲
Isa Town
Finished
۱۹:۳۰
Al Ittifaq Maqaba
۵
۱
Etehad Al Reef
Finished
۱۹:۳۰
India
Mumbai Super Division
Spartans Sports Academy
۹
۰
ICL Youngstars FC
Finished
۰۹:۰۰
Austria
Landesliga
SK Slovan Hac
۲
۰
SC Red Star Penzing
inprogress
۲۱:۰۰
Brazil
Cearense Women
Fortaleza (W)
۱
۱
Ceara (W)
Finished
۰۲:۳۰
Maldives
Dhivehi Premier League
Super United Sports
۵
۰
TC Sports Club
Finished
۱۴:۳۰
Argentina
Primera A Women
Platense (W)
۰
۳
CA Belgrano (W)
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central (W)
۱
۲
Racing Club (W)
Finished
۱۵:۳۰
Armenia
Premier League
BKMA Yerevan
۷
۱
FC Van Charencavan
Finished
۱۷:۳۰
Alashkert
۱
۱
FC Ararat-Armenia
Finished
۱۴:۰۰
El Salvador
Reserves League
Municipal Limeno Reserves
۰
۰
CD Aguila Reserves
Finished
۰۰:۳۰
Africa
Africa Cup of Nations Women Qualification
Algeria (W)
۵
۱
Burundi (W)
Finished
۱۹:۳۰
Mali (W)
۶
۱
Guinea Bissau (W)
inprogress
۲۰:۰۰
Tunisia (W)
۵
۲
Congo (W)
Finished
۱۷:۰۰
Senegal (W)
۳
۰
Egypt (W)
inprogress
۲۰:۳۰
Tanzania (W)
۱
۰
Togo (W)
Finished
۱۶:۳۰
Nigeria (W)
۵
۰
Cape Verde (W)
Finished
۱۸:۳۰
North and Central America
CONCACAF Gold Cup Qualification Women
Jamaica (W)
۱
۱
Panama (W)
Finished
۰۳:۳۰
Dominica (W)
۰
۹
Guyana (W)
Finished
۰۱:۳۰
Nicaragua (W)
۲
۱
Honduras (W)
Finished
۰۳:۳۰
Martinique (W)
۰
۲
El Salvador (W)
Finished
۰۳:۳۰
England
National League - Division One Midlands Women
Solihull Moors (W)
-
-
Boldmere St. Michaels (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Germany
Regionalliga Northeast
Hertha BSC Berlin II
-
-
FC Hansa Rostock II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Austria
Amateur Cup
LAC Inter
۲
۱
SV Donau
inprogress
۲۱:۰۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Sportivo Trinidense Reserves
۰
۰
Guairena FC Reserves
Finished
۱۴:۳۰
Bolivia
Copa Division Profesional
Jorge Wilstermann
۱
۲
The Strongest La Paz
Finished
۰۴:۰۰
Royal Pari
۰
۰
Blooming
Finished
۰۲:۳۰
Colombia
Primera A
Deportivo Cali
۰
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۵:۰۰
Rionegro Aguilas Doradas
۱
۱
CD Junior de Barranquilla
Finished
۰۲:۴۵
Ghana
FA Cup
Bibiani Gold Stars FC
۲
۰
Rospak FC
Finished
۱۸:۳۰
Bechem United
۸
۰
Ekiti United Fc
Finished
۱۸:۳۰
Egypt
Second Division B
FC Porto Suez
۰
۲
Misr Insurance FC
Finished
۱۶:۰۰
El Terasanah
۰
۰
Telephonat Beni Suef SC
Abandoned
۱۸:۳۰
England
Professional Development League
Bournemouth U21
۲
۱
Watford U21
Finished
۱۶:۳۰
Honduras
Liga Nacional
CD Real Sociedad
۰
۰
Genesis Huracan
Finished
۰۴:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Bolivar SC
۲
۱
Urena Fc
Finished
۰۲:۰۰
Egypt
Second Division A
Wady Degla
۳
۱
Dekernes
Finished
۱۶:۰۰
Angola
Girabola
G.D. Interclube
۰
۲
Progresso Lunda Sul
Finished
۱۸:۰۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 2
Sporting Canamy
۲
۳
Halcones de Zapopan
Finished
۰۲:۳۰
India
Delhi Premier League
Tarun Sangha
۲
۴
Ahbab FC
Finished
۱۲:۳۰
Bolivia
Reserve League
Always Ready Reserves
۳
۰
Royal Pari Reserves
Finished
۱۸:۳۰
Guatemala
Reserve League
Guastatoya Reserves
۱
۰
Club Comunicaciones Reserves
Finished
۱۹:۳۰
Tanzania
Premier League
Coastal Union
۳
۱
Geita Gold FC
Finished
۱۹:۳۰
Argentina
Torneo Regional Amateur
Colon Juniors San Juan
۲
۱
CA Trinidad
Finished
۰۰:۰۰
San Martin de San Juan Reserves
۱
۱
CA Juventud Alianza
Finished
۰۳:۳۰
Mexico
Liga TDP
Leon GEN
۰
۰
Escorpiones FC II
Finished
۰۰:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A, Group 1
Real Apodaca FC
۲
۴
Correcaminos II
Finished
۰۱:۳۰
Mexico
U23 League
Chivas Guadalajara U23
-
-
Tigres UANL U23
Finished
۰۳:۳۰
Portugal
Primeira Liga
Estoril Praia
-
-
Farense
Cancelled
۱۹:۰۰